Laboratorium Diagnostyki Molekularnej we Wrocławiu

Nasze centrum powstało w 1993 roku. Od wielu lat udostępniamy szeroki zakres badań molekularnych i genetycznych opartych na nowych technologiach, które pomagają w pozyskaniu wyników. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie jako laboratorium. Specjalizujemy się w diagnostyce nowotworowej, genetycznej, chorób zakaźnych i tym podobnych schorzeń. Z usług Bio-Genetik możesz skorzystać we Wrocławiu.

Certyfikowane laboratorium diagnostyki

Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje, by utrzymać wymagane od nas standardy branżowe i zapewnić wiarygodność uzyskiwanych wyników. W związku z tym czynnie uczestniczymy w programach kontroli jakości. Obejmują one zarówno badania molekularne, jak i genetyczne. Niektóre z przyznanych certyfikatów znajdziesz na tej stronie. Stawiamy też na rozwój laboratorium, w którym przeprowadzany wszelkie prace w zakresie diagnostyki.

Oferta badań genetycznych i molekularnych

W Bio-Genetik świadczymy liczne, standardowe i mniej popularne usługi. W ich ramach sprawdzisz m.in. markery nowotworowe i genetyczne czy PCR. Diagnostyka molekularna obejmuje także różnego rodzaju wirusy (w tym koronawirusy) oraz zakażenia. Oprócz tego dysponujemy pakietami badań przeprowadzanych w laboratorium, które w wiarygodny sposób ustalają obecność niepożądanych ciał obcych lub predyspozycji do choroby.

Cena diagnostyki i badań

Jednym z naszych wyróżników jest przystępny koszt wykonywanych testów. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać konkurencyjność również pod tym względem. Na dodatek w zakładce „Promocje” znajdziesz wiele zniżek na oferowaną diagnostykę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez nas usług. Odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy, jak zamówić badania genetyczne czy molekularne za pośrednictwem strony internetowej Bio-Genetik w najwygodniejszy sposób. Nasi specjaliści są dla ciebie dostępni w godzinach od 10:00 do 16:00 w dni robocze. Z kolei laboratorium jest czynne od poniedziałku do piątku między 9:00 a 16:00.

CERTYFIKATY jakości badań EQA

Od wielu lat Laboratorium "Bio-Genetik" czynnie uczestniczy w programach kontroli jakości wykonywanych badań genetycznych. Strona zawiera niektóre, ostatnie otrzymane przez nas certyfikaty jakości badań.

czytaj całość »
OFERTA

KRZTUSIEC / KOKLUSZ - badanie PCR w kierunku

Bordetella pertussis / Bordetella parapertussis

 

 

ekspresowe badania molekularne SARS-Cov 2 RT-PCR (COVID)  

wyniki (pl/en) nawet do 3 godzin (bez dodatkowych opłat)

TEL:  (+48)  512 86 33 22

 

 Za pośrednictwem tej strony mogą Państwo wykonać genetyczne badania diagnostyczne

 Prosimy wybrać badanie z MENU lub skorzystać z wyszukiwarki albo otworzyć CENNIK (po lewej)

czytaj całość »
Diagnostyka molekularna metodą PCR

Diagnostyka metodą PCR (reakcji łańcuchowej polimerazy) polega na wykrywaniu i namnożeniu in vitro fragmentów materiału genetycznego specyficznego dla określonego mikroorganizmu chorobotwórczego. Badając dostarczony materiał biologiczny (wymaz, krew, płyny ustrojowe i in.) w dokładny sposób oraz z bardzo dużą czułością można stwierdzić, czy zawiera on szukany patogen).

czytaj całość »
WSPÓŁPRACA

Laboratorium "Bio-Genetik" współpracuje z wieloma placówkami medycznymi, laboratoriami i indywidualnymi praktykami lekarskimi. Oferujemy liczne udogodnienia oraz rabaty na wykonywane przez nas badania. Przekazywane nam informacje o pacjentach wymagane są w minimalnym zakresie oraz zapewniamy ich ochronę zgodnie z przepisamy prawa i wytycznymi RODO.

W sprawie nawiązania współpracy prosimy o kontakt e-mail: biogenetik@biogenetik.pl  (24h) lub telefonicznie 512 86 33 22 (10:00-16:00)

czytaj całość »

Polecane produkty

Hemochromatoza HFE (3 mutacje: C282Y, H63D, S65C)

Hemochromatoza  HFE  (3 mutacje: C282Y, H63D, S65C)
Hemochromatoza HFE (3 mutacje: C282Y, H63D, S65C)

Hemochromatoza

Wykrywanie mutacji genu HFE powodujących hemochromatozę: c.845G>A, c.187C>G oraz c.193A>T oznaczanych również jako: C282Y-p.Cys282Tyr, H63D- p.His63Asp i S65C- p.Ser65Cys

certyfikat zewnętrznej kontroli jakości  EQA INSTAND 

Badany materiał : wymaz policzkowy

Czas realizacji badania : do 10 dni roboczych, badania CITO do 3 dni

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

260,00 zł

Cena regularna: 310,00 zł

szt.
  • promocja

Mycoplasma pneumoniae test PCR

Mycoplasma pneumoniae test PCR
Mycoplasma pneumoniae test PCR

Test jakościowy Real Time PCR w kierunku Mycoplasma pneumoniae

Materiał do badań: wymaz z gardła, popłuczyny oskrzelowe, wymaz z jamy nosowo gardłowej, plwocina

Czas wykonywania badania: do 10 dni roboczych, badania CITO do 3 dni

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

190,00 zł

szt.

Toxoplasma gondii test PCR (Toksoplazmoza)

Toxoplasma gondii test PCR (Toksoplazmoza)
Toxoplasma gondii test PCR (Toksoplazmoza)

Toxoplasma gondii

Czas wykonania badania do 10 dni rob.

Mtariał do badań: krew (EDTA), płyn owodniowy, wymaz z oka i inne

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

190,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl