USTALANIE OJCOSTWA do celów sądowych z opinią biegłego

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 770,00 zł 1770.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Badanie polimorfizmu DNA w sprawach ustalenia lub zaprzeczenia spornego ojcostwa w sprawach sądowych i prywatnych. Test obejmuje 21 polimorficznych loci STR (short tandem repeats) oraz VNTR (variable tandem repeats). Opinia biegłego sądowego może być przedstawiona w sądzie lub prokuraturze jako dowód w sprawie.

 Badanie rozpoczyna się od pobrania próbek wymazów policzkowych i sporządzenia "protokołu pobrania i stwierdzenia tożsamości". Standardowo stosowana jest identyfikacja stron na podstawie dowodów osobistych lub paszportów, konfrontacji, fotografii wykonanej podczas pobrania. Stosuje się również osobne pobranie próbek od stron lub pobranie próbek w innej placówce (np. w ambulatorium zakładu karnego) i przesłanie do naszego laboratorium. Tożsamość dziecka ustalana jest na podstawie oświadczenia matki lub opiekuna prawnego i odpisu aktu urodzenia. Strony poświadczają podpisem zgodność oznakowania próbek z protokołem. 

Opinia z badań sporządzana jest przez biegłego sądowego wpisanego na listę biegłych sądowych Sądu Okręgowego.

Ujednolicone procedury badawcze w sprawach dochodzenia spornego ojcostwa oraz stworzony system jakości w tut. laboratorium umożliwia wykonywanie badań polimorfizmu DNA wykluczających ojcostwo ze skutecznością 100% lub potwierdzających ojcostwo z prawdopodobieństwem powyżej 99,999%.

W sprawie szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl