inna znana mutacja- badanie celowane

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 290,00 zł 290.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Laboratorium wykonuje badania w kierunku różnych mutacji germinalnych i somatycznych w różnych genach oraz z różnych materiałów biologicznych. Analiza wykonywana jest przede wszystkim metodami: sekwencjonowania Sangera, CAPS, ACRS-PCR, ARMS-PCR lub ASA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zapytania z podaniem nazwy mutacji lub jednostki chorobowej oraz liczby oznaczeń (próbek) e-mailem na adres  biogenetik@biogenetik.pl

Podana cena dotyczy pojedynczego badania jednej mutacji.

Większa ilość próbek (liczby badanych osób) umożliwia znaczne obniżenie ceny za analizę. Wycena poszczególnego badania zależy od cen odpowiednich odczynników oraz kosztów ich transportu.

 

Po zamówieniu i opłaceniu badania (wcześniej uzgodnionego e-mail) przesyłamy zestaw pobraniowy na wskazany adres i wybrany przez zamawiającego sposób.

 

[Mutacje dziedziczne]   Bezpłatny zestaw pobraniowy zawiera formularz zlecenia, instrukcję oraz 3 wymazówki z flokowanego nylonu do pobrania wymazów z wewnętrznej strony policzków. Po pobraniu zgodnie z instrukcją, wymazy wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem należy dostarczyć do laboratorium osobiście, za pośrednictwem kuriera lub paczkomatem.

[Mutacje somatyczne]   W zależności od badanego materiału, przesyłamy uzgodniony zestaw pobraniowy.

 

Termin wykonania badania liczony jest od dnia następnego od dnia otrzymania próbki przez laboratorium.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl