Test pcr covid wrocław

Test pcr covid wrocław

Koronawirus Wrocław | Test na COVID we Wrocławiu - Gdzie można nas znaleźć

Co obejmuje test na koronawirusa

Test na COVID-19 obejmuje dwa geny, w tym standardowy i najczęściej wykrywany gen ORF1 wirusa SARS-CoV-2. Dodatkowo, zgodnie z Protokołem Berlińskim wykrywany jest gen E i/lub N m.in. w celu wykrycia ewentualnych szczepów koronawirusa z nowymi mutacjami. Ponadto, w celu uniknięcia otrzymania wyników fałszywie ujemnych, każda próbka jest sprawdzana pod względem poprawności jej pobrania (ilości i jakości pobranego materiału genetycznego). Badania wykonywane są zgodnie z przepisami Ustawy o diagnostyce laboratoryjnej, Wytycznymi Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz zaleceniami WHO przez diagnostów laboratoryjnych z kilkudziesięcioletnim stażem.

Czy wynik badania jest dwu języczny

Tak. Otrzymają Państwo dwujęzyczny wynik badania (po polsku i po angielsku). E-mail z wynikiem testu na SARS-CoV-2 przesyłany jest nawet do 3 godzin od otrzymania próbek przez laboratorium (bez dodatkowych opłat).

Kiedy można wykonać badanie na COVID (Wrocław)

Próbki do badań pobierane są w laboratorium na miejscu w dni robocze w godz: 1000 - 1200, a wyniki przesyłane są tego samego dnia około godz: 16tej. (oryginał wyniku badania można odebrać osobiście po uzgodnieniu)

Czas oczekiwania na wynik testu

E-mail z wynikiem testu na SARS-CoV-2 przesyłany jest nawet do 3 godzin od otrzymania próbek przez laboratorium (bez dodatkowych opłat).

Tylko teraz test na koronawirusa w super cenie - promocyjna cena online

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl