covid-test

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego złożenia i linkiem, w który należy kliknąć aby go potwierdzić. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 Termin otrzymania wyników = czas dotarcia do nas próbki do badań + czas wykonywania badań (w większości do 10 dni rob.) + czas dostarczenia wyników.

 Czas dotarcia próbki do badań:  Po otrzymaniu potwierdzenia zlecenia, przesyłamy zestaw pobraniowy na wskazany adres. Przesyłka nadawana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu zestawu masz 30 dni na przesłanie pobranej próbki do naszego Laboratorium. Ty decydujesz o sposobie dostawy zestawu, terminie pobierania próbki i sposobie wysyłki do nas.

Czas wykonywania badań: Zadeklarowane przez nas ilości dni potrzebnych na wykonanie testów laboratoryjnych. W prawie wszystkich przypadkach wynosi on do 10 dni roboczych, ale przeważnie jest to do końca nastepnego tygodnia od dotarcia próbki do badań. Wszystkie badania wykonywane są w naszym Laboratorium na miejscu, dlatego możliwe jest, za dodatkową opłatą, wykonywanie badań PILNYCH - tzw. "CITO" do 72 godzin. Każdorazowo należy potwierdzić telefonicznie lub e-mail możliwość wykonania takiego badania.

Czas dostarczenia wyników: Wyniki wysyłane są tuż po zakończeniu testów e-mailem (w postaci skanu PDF) lub pocztą priorytetową (na żądanie). O wynikach odbieranych osobiście informujemy wysyłając SMS.

 Forma płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl